Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Acaba doğru aşkı buldun mu ?

Acaba doğru aşkı buldun mu ?

14 Şubat yaklaşıyor. Acaba doğru insanla mı birlikteyim?

Ah yıllarım gitti", "vah beni oyaladı", "ay ne biçim insanmış tüh tüh dememek için bu soruları yanıtlayın.

 

Seni her halinle beğeniyor mu?

Seni her zaman pür makyaj ve son moda kıyafetlerinle değil, yataktan yeni kalkmış, ev kıyafetlerinle bile güzel bulan bir erkeğin doğru erkek olma olasılığı çok yüksektir. Ama tabii diğer özelliklerini de göz ardı etmemek gerek.

Sana değer veriyor mu?


Gerçek bir sevgili sana her koşulda değer verir. Zor durumlarda yalnız bırakmaz, destek olur. İş hayatındaki başarısızlıktan sonra üzüntünü paylaşıyor, moralini düzeltmek için elinden geleni yapıyorsa doğru erkek olduğundan hiç şüphe duymamalısın.

Sana güvende hissettiriyor mu?

Erkekler kendileri için fazla önemli olmayan kadınlar için sıkıntıya girmeyi sevmezler. Bunu birkaç olayla test edebilir, sana ne kadar değer verdiğini rahatlıkla anlayabilirsin. Diyelim ki, birlikte bir davete katıldınız ve vakit bayağı geç oldu. Seni taksiyle eve göndermek yerine, evine kadar bırakmayı teklif ediyorsa, sana gerçekten değer verdiğini düşünmeye başlayabilirsin.

Seni cesaretlendiriyor mu?


Eğer sana gerçekten önem veriyorsa, en önemli ipucu seni her koşulda cesaretlendirmesidir. Diyelim ki, bungiee jumping yapmak istiyor ama yükseklik korkun nedeniyle cesaret edemiyorsun. Erkek arkadaşın kendisi de korktuğu halde sana birlikte yapmayı teklif ediyorsa, doğru erkek olma olasılığı çok yüksek. Artık onun başka konularda da seni cesaretlendireceğine ve her koşulda yanında olacağından emin olabilirsin.

Seni hediyelere boğuyor mu?

Her ne kadar fazla hediye alan erkekler hakkında mutlaka bir “yaramazlık” yaptığı söylense de bu her zaman doğru olmayabilir. Eğer erkek arkadaşın gerçekten çok ihtiyacı olan ayakkabıyı almaktan vazgeçip, senin 100. çift ayakkabını alıyorsa bu şartlar ne olursa olsun iyiye işarettir. Çünkü erkekler alışverişten nefret ederler. Hele de ortada geçerli bir neden yoksa!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (2 Votes)

Yorum Yaz...