Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Bekar ve Evli Erkekler Arasındaki İlginç 5 Cinsel Fark!

Bekar ve Evli Erkekler Arasındaki İlginç 5 Cinsel Fark!

Erkeğin en çok ne hoşuna gidiyor. Bunu bekar ve evli erkekler olarak ayırmak istedik.

Bekarlar : Dikkatini detaylara vermek. Birbirinizde yeni ve farklı olan ne var? Her erkek hassas noktalarına dokunulmasından hoşlanır.

Evliler : Tartışmadan, istemek zorunda kalmadan seks yapmak. Eğer sekste harareti artıracaksa hafif bir tartışma yapılabilir.

Oral seks, bunu gerçekten isterler isterler isterler...

Bekarlar; … daha fazla, lütfen. Genç erkekler oral seksin normal seksten daha fazla talep gördüğünü, kadınların bunu zaman zaman denemesini öneriyor.

Evli erkekler; İlk defa deniyorsanız gerçekten coşku verici olduğunu düşüneceksiniz. Geçmişi düşün, geçmişi düşün, evet işte bunun gibi... J 

Bekarlar; …sabahlık yerine benim iş gömleğimi giyebilirsin. Daha sonra çıkardığında tüm gün sen kokacağım.


Evli erkekler; …Hello Kitty pijamalardan, eski kıyafetlerden daha yeni şeyler giyebilirsin. Böyle olursa onları üstünden çıkartacağıma söz veriyorum.


Yatakta kontrolü ele almak..

Bekarlar; ...talimatname. Ne işe yarıyor ne işe yaramıyor bilmek için kendinize rehber edinin. Çizmek mi istiyorsunuz çok daha iyi. Eğer iyi yaptığımı duyarsam gelecek sefere daha fazla yaparım demektir.

Evli erkekler; …sürpriz bir senaryo. Sınırların ötesinde bir seks yapmak.. Bir fantazi seçin. Asla duymadığım ve anlatmadığım bir fantezi.  Nerede seks yapmak ister.

Bekarlar; Ofisinde. Çünkü her zaman ofiste seks yapmaya hazırım. Amerika başkanları bile yapıyor benim neyim eksik gibi düşünceleri vardır.

Evli erkekler; Özellikle bilet aldığımız, para verip girdiğimiz diğer yerlerden başka bulaşık yıkarken, kahvaltıdan önce mutfakta seks hoş olabilir. Kısacası evleneceğiniz adamsa evli erkek iyidir. Ama arada sevgilide kalmak hoş olabilir.

4.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 4.25 (2 Votes)

Yorum Yaz...