Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Dudakları Size Ne Söylüyor?

Dudakları Size Ne Söylüyor?

Sert, hızlı, nazik ya da erotik fark etmez... Dudakları size ne anlatıyor, biliyor musunuz?
Sert, hızlı, nazik ya da erotik fark etmez. Onun öpüşme şekli cinsel arzuları hakkında size ipucu verecektir. Dudaklarının size ne söylemek istediğini keşfedin...


Utangaç öpücük
Çekimser bir öpücük saflık göstergesi olabileceği gibi, ortamı nasıl alevlendireceğinden emin olmadığını da gösterebilir. Eğer hislerinizden eminseniz ona yeşil ışık yakması gereken olmalısınız.

Onu daha sert bir şekilde öperek karşılık verin. Ellerini vücudunuzda özel bir yere koyun, örneğin göğüslerinize. Bu sizin onu istediğinizi gösterir ve ona bir sonraki adımı atması için güven verir.

 

Şehvetli öpücük
Yumuşak, hafif ve tahrik edici.. Bu tür bir öpücüğün tüm hislerinizi harekete geçireceğinden kuşkunuz olmasın. Elleri vücudunuzda dolaşırken dudakları da sizinkilerin üzerinde nazikçe hareket edecektir.

Sizin ihtiyaçlarınıza öncelik vereceğinden emin olabilirsiniz. Tabii siz de kollarına sıkıca sarılarak ya da öperek heyecanını artırın.Tahrik edici öpücük
Alt dudağınızı hafifçe ısırıyor, kendine doğru çekiyor ya da dudaklarınız haricinde sizi her yerinizden öpüyorsa sizi tahrik etmeye çalışıyor demektir. Bu keyfinin yerinde ve sizi de bu havaya sokmaya çalıştığını gösterir.

Siz de gönüllü olduğunuzu belli etmek için onu ne kadar çok arzuladığınızı söyleyin ve daha önce denemediğiniz yeni bir şeyler önerin. Bu küçük oyunlarının sizi tahrik ettiğini bilmek onun da hoşuna gidecektir.


Sert öpücük
Yüzünüzü tahriş edercesine öpüyor ve tutkulu bir şekilde sizi kendine çekiyorsa aynı sert tutumunun yatakta da devam edeceğinden kuşkunuz olmasın.Geri çekilin , gözlerinin içine bakın ve nazlı bir tavırla yavaşlamasını söyleyin.

Yine hızlanırsa tekrar geri çekilin. Böylece sizi elde etmek için biraz daha nazik olmasının yeterli olacağını bilecektir.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (3 Votes)

Yorum Yaz...