Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


İşte Evlenilmeyecek 7 Erkek Tipi

İşte Evlenilmeyecek 7 Erkek Tipi

 İşte Evlenilmeyecek 7 Erkek Tipi

Hangi erkeklerle evlenilir, hangileriyle evlenilmez? İşte evlenmeden önce sorgulamanız gereken 7 erkek modeli;1. En iyi arkadaşım; Çok iyi arkadaşsınız çok iyi tanıyorsunuz neden sevgiliniz olmasın. Fakat evlenmeden önce hayallerinizin ve hayat tarzınızın aynı olup, olmadığına alışkanlık mı, yoksa aşk mı? Öncelikle bunu iyi belirleyin.

 

2. Seni annemden bile daha çok seviyorum; Sizi annesinden bile daha çok sevdiğini söyleyen, dünyadaki tüm kadınlardan farklı olduğunuzu söyleyen bir adam sizi ilk durakta bırakacak ve kaçacaktır.

 

3. En yakışıklı adam; Hayatınızda gördüğünüz en yakışıklı adamla evlenir misiniz? Dikkatli olun. Bu tür yakışıklı bir adamla çapkınlıkları ve kadınlara olan ilgisini iyi tartın. Çünkü böyle erkeklerle uzun bir birliktelik oldukça zordur. 

 

4. Geleneklerine aşırı bağlı; Geleneklerine aşırı bağlı ve sizi de geleneklerine uydurmaya çalışıyorsa, hatta zorluyorsa tekrar düşünün derim. Sizi değiştirmeye çalışan bir erkekle ne kadar anlaşabilirsiniz ki?


5. Her konuda eleştiren; Her konuda eleştiren, en olumlu yönleriniz de bile kusur bulan, kendinizi değersiz hissettiren bir erkek zamanla sizi ve ilişkinizi yorabilir. İlişkiniz bir mayın tarlasından farksız olabilir.

 

6. Özel günleri önemsemeyen erkek; Maalesef erkek denilen varlıklar yüzyıllar geçmesine rağmen kadınları mutlu etmenin yollarının ufak sürprizlerden geçtiğini bir türlü öğrenemediler. (İstisnalar kaideyi bozmaz.) Küçük bir hediye alıp partnerini mutlu hissettirmek bu kadar zor olmamalı. Ot geldiler saman gidiyorlar. Böyle erkekler kuşkusuz düşüncesiz erkeklerdir. 

 

7. Kötü alışkanlıkları olan; Evlenmeden önce kumarı, içkisi, sigarası, kadını varmış ama evlendikten sonra düzelirmiş. Yok öyle şey evlenince değişmez. Kendinizi kandırmayın.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (1 Vote)

Yorum Yaz...