Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Kadınlar Ne İster?

Kadınlar Ne İster?


Zordur bir kadını anlamak, onu çözmek. Aslında kadın olmak zor başlı başına. Hem şefkatli, hem zeki olacaksın, hem seksi olacaksın, hem zarif olacaksın, çalışacaksın, üreteceksin, anne olacaksın, işkadını olacaksın, baştan çıkarıcı olacaksın, delirmeyeceksin, güler yüzlü olacaksın, sakin olacaksın, pozitif olacaksın... Hepsi birden zor zanaat. Tabii dantel iç çamaşırları içinde, topuklu ayakkabılar da ayağındayken de kadın olmak güzel diyorsun kendi kendine kadın olmak zor olunca bir kadını anlamak da sanırım daha da zorlaşıyor… Peki ne ister bir kadın.

Bir kadın olarak yaşadıklarını anlayacak kadar duyarlı, ayağını sağlam basmasını sağlayacak kadar güçlü bir erkek arar. Kadınların ilgi duydukları konular hakkında bilgi edinin. Sık sık onu ne kadar çekici ve güzel bulduğunuzu söyleyin.


Günün herhangi bir saatinde telefonuna gelecek aşk ve özlem mesajları kadınları etkiler. Hızlı yemek yemeyin, yemek yerken sürekli konuşmaya çalışmayın. Kadınlar bir erkeğin mutlaka ayakkabısına bakar.Ayakkabı ve kemer uyumu onlar için çok önemlidir.

Romantik olun.Sürpriz yemekler, müzikler filmler, olumlu olacaktır. Temiz, bakımlı olun ve güzel kokun. Erkeklerin güzel kokmaları ve temiz olmaları kadınları etkiler.
Hem metroseksüel olun, hem de biraz maço, kadınlar sahiplenilmeyi her koşulda sever.
Kadın, sevgi, ilgi, aşk ister. Bir de bu aşkı bir bebekle taçlandırmak ister. Hayatın her alanında mükemmeliyeti arayan bir erkeğe ihtiyaç duyar. Kendini zihnen mükemmelleştirmeye çalışan birini ister, çünkü sohbet ve zihnen uyarılma arar. Basit bir adama ihtiyacı yoktur.
Saygı duyabileceği birini arar. Ona boyun eğmesi için onu sayması gerekir. Kendi işini, hayatını yürütemeyen adama boyun eğemez.O yüzden bir kadın karşısında ulaşılmaz havanızı kaybetmeyin, kendinizi tutmayı becerin. Her şeye atlayan bir erkek yerine ağırdan alan bir erkek daha etkileyicidir. Bir işaretle peşinden gitmeyin.Sizi merak etmesine fırsat tanıyın. En önemlisi bir kadına yapabileceklerinizi anlatarak değil yaşatarak gösterin.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (1 Vote)

Yorum Yaz...