Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Uluslararası Çeşme Şarkı Yarışması

A’dan Z’ye titizlikle koordine edilen 'Çeşme Deniz Şenlikleri ve Uluslararası Çeşme Şarkı Yarışması' nın final gecesinde klarnetin sihirbazı olarak nitelendirilen, klarneti ve dinleyenini ağlatıp
güldürebilen Yunanlı müzisyen Vassilis Saleas ve Eurovision Şarkı Yarışması'nda Ukrayna'yı 'shady lady' şarkısıyla temsil edip 2. olarak tüm dikkatleri üzerene çeken Ani Lorak sahne alacaklar.

Şafak Karaman’nın sunumu, İzmirli sanatçı Bengü’nün hem sunumu hem de sahne şovuyla daha da renklenecek final gecesi eklenen sürprizlerle izleyenleri adeta kendilerinden geçirecek.

İsveç, İtalya, Slovakya, Hollanda, Fransa,Litvanya, Ukrayna Kırım Özerk Cumhuriyeti, Almanya, Yunanistan veTürkiye’nin gözde müzisyenleri ve şarkıcıları, birincilik için sahneye çıkacaklar.

Vassilis Saleas kendisine eşlik edecek olan solist kardeşi Sarandis Saleas, Göknur ve dev orkestrası ile birlikte başta “dimotika instrumental” olmak üzere bir çok eseri, muhteşem doğaçlamaları, aşina olduğumuz müzik tınılarının Grek yorumlarıyla kulakların pasını alırken, Ani Lorak ve ekibi sahne şovlarıyla hem gözlere hem de kulaklara hitap edecekler.
tarih : 05.07.2008 21:00
mekan : Çeşme Açıkhava Tiyatrosu
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...