Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Spotify Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Spotify Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Spotify ilk çıktığın zamanlarda müzik severler tarafında çok tutuldu, fazlada alternatifi yoktu tabi şimdi fizy, apple music ve youtube music gibi güçlü rakipleri kıyasıya bir rekabet içerisinde. Ancak siz  Spotify denediniz memnun kalmadınız veya diğer rakiplerini denemk istiyorsunuz sonuç olarak artık ücretli aboneliği devam ettirmek istemiyorsunuz. Bu yazıda işte tam size göre Spotify Premium aboneliğinin nasıl iptal edileceğini kısaca anlatıyoruz.

Aslında yaptığınız işlem Spotify Premium aboneliğinizi ücretsiz aboneliğe dönüştürmek oluyor. Bu işlemden sonra Spotify’a aylık abonelik ücreti ödemeyeceksiniz. Başka bir deyişle Spotify uygulamasını bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuz ya da tabletinizde tutmaya devam edebilirsiniz. Konuyu çok uzatmadan hemen basit olarak nasıl Spotify Premium üyeliğinden çıkmanızı tarif edeceğiz.

 

Spotify Aboneliği İptal Seçenekleri

  • www.spotify.com/tr Hesap sayfanda oturum aç.
  • Sağ üsteki Profil menüde Hesap üstüne tıkla.
  • Solda liste açılacak Üyelik menüsüne tıklayın
  • DEĞİŞTİR VEYA İPTAL ET'e tıkla.
  • PREMIUM'U İPTAL ET'e tıkla.
  • EVET, İPTAL ET'e tıkla.

 

Spotify Ücretsiz Kullanma

Bu yukarıdaki işlemlerden sonra Spotify hesap sayfanda şimdi Free hizmetine döneceğin tarih gösterilecektir. Artık Spotify'da müziği sadece karışık modda ve reklamlı olarak ücretsiz kullanabilirsiniz.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (2 Votes)

Yorum Yaz...