Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Şirketler Krizde Ne Yapmalı

Şirketler Krizde Ne Yapmalı

Şirketler Krizde Ne Yapmalı

2008 - 2009 krizinden daha güçlü, daha dinamik ve başarılı bir işletme olarak nasıl çıkabilirsiniz?

2008 sonbaharında patlak veren ekonomik durgunluk devam ediyor. Ne zaman sona ereceği konusunda hiç kimsenin bir fikri yok. Krizi bekleyerek atlamazsınız. Eskiden beri yaptığınız şeyleri tekrarlayarak da atlatamazsınız. İşte bu yüzden hemen şimdi harekete geçmelisiniz. Ve yeni bir tarzda! Bu kitap size bunun yolunu, yordamını gösteriyor. Hemen fiyat kırmak gibi panik tepkilere gerek yok. İhtiyacınız olan iyi bir planlama ve sağlam sinirlerdir. Hızlı davranın. Resesyonun aslında sizin için gerçek bir fırsat dönemi olduğunu göreceksiniz. Konuşmayı bırakın ve harekete geçmeye başlayın.

Bu kitap yüzde 100 eyleme dayanıyor.

Boş laf değil, sadece rehberlik. Sakin olun. Gerçekten her şey yolunda gidecek ve eğer kitaba şimdi başlarsanız, krizden daha yalın, daha sağlam ve güçlü çıkacaksınız. Bu kitap 2008 - 2009 krizinde sağ kalmakla ilgili günümüzdeki en iyi düşünceleri özenle ele alıyor.

Bu tamamen pratik bir kitaptır, laf salatası yoktur. Resim yok, hikâye ya da anekdot yok. Bu, yüzde 100 durumu tersine çevirme yolunu gösteren değerli bir kitap! İster büyük ya da orta boy firmanın sahibi ya da yöneticisi olun, ister küçük bir şirketin; isterseniz tek başınızı çalışıyor olur. Durgunluktan çıkış için yapmanız gerekenler konusunda bu kitaptan öğreneceğiniz çok şey var.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (2 Votes)

Yorum Yaz...

ile ilgili makaleler