Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


The Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

The Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

The Walking Dead severlerin merakla beklediği 9. sezonun yeni bölümlerinin yayınlama tarihini araştırdık. Büyük bir değişimle seyirci karşısına çıkmasını beklediğimiz The Walking Dead 9. sezon posteriyle tanıtımları gösteriyor. Bu posterde belirtilen tarihten yola çıkarak yeni sezon başlangıç tarihi de belli oldu.

Evvela özetteki ilgi çekici ayrıntılara değinelim. Rick Grimes’ın Negan’ı hayatta bırakmayı seçmesinin grup içinde bir çatlama yarattığını öğreniyoruz. Sekizinci sezon finali üzerinden tam bir buçuk yıl geçiyor. Rick Grimes ekibe öncülük etmeyi sürdürüyor. Ekip kendi medeniyetlerini kurmak için gayret sarf ediyor. Zombi kıyametinden bu yana insanların yarattıkları gittikçe kaybolmaya başlıyor. İnsanoğlu ve yarattıkları tabiata teslim oluyor. Bu da hayatta kalanlar için yeni bir zorluk doğuruyor. Karşılaştıkları zorluklardan biri şimdiye kadar yarattıkları her şeyi tehdit etmeye başlıyor.

The Walking Dead 9. sezon ne zaman başlıyor sorusunun cevabını  bölümleriyle Amerika televizyonlarında 07 Ekim 2018’den itibaren izleyici karşısına çıkacak. Türkiye'de de 08 Ekim gibi The Walking Dead 9. sezonun 1. bölümünü izleyebilirsiniz.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Yorum Yaz...

ile ilgili makaleler