Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Ameliyatsız Kıl Dönmesi Tedavi Edilir mi?

Ameliyatsız Kıl Dönmesi Tedavi Edilir mi?

KIL DÖNMESİ TEDAVİSİ İÇİN LAPA

Doğal yolla Ameliyat olmadan Kıl dönmesi Tedavi edilir mi?

Günümüzde her yetişkini karşılaştığı kıl dönmesi problemi doğal olarak nasıl tedavi edilir ve sonuçları merak ettiğimiz sorunlar arasındadır.

Denemediğimiz yol ve yöntem kalmadı, acısından artık yürüyemez hale gelen kıl dönmesi problemini yaşayanların ameliyat sonrası 1-2 hafta dinlenmesi gerekmesi yanında farklı bir yerden tekrar etmesi sonucu çok fazla görülmekte ve kıl dönmesini kişilerin kendi deneyimlerini paylaşarak çözümü kendileri buluyor. Ameliyatsız kıl dönmesi tedavisini editörlerimize okurlarımızdan birinin denediği ve iyi sonuçlar aldığını paylaşması üzerine ilgi çekici tedavi yöntemlerinden birinin tarifini vermek istiyoruz.  

MALZEMELER

ORTA BOY SOĞAN,

SAF ZEYTİN YAĞI 2 ÇORBA KAŞIĞI

KAYSI KURUSU 3 ADET

SAF ZEYTİN YAĞI SABUNU 4/1

KIL DÖNMESİ TEDAVİSİ İÇİN LAPA

İki kaşık zeytin yağını tencereye koyalım, rendelenmiş orta boy soğanı tencereye ekledikten sonra pembeleşinceye kadar kavuralım sonrasında daha önce haşlanmış püre haline getirdiğimiz 3 adet kaysıyı içine ekleyerek karıştıralım yine rendelenmiş sabunu içine ekleyerek lapa haline gelene kadar karıştırmaya devam edelim. tencereyi ocaktan alarak lapayı ılımaya bırakalım. KIL DÖNMESİ LAPASININ UYGULANMASI Kılın döndüğü yerin üzerine ılık olarak lapayı iyice uyguladıktan sonra hava almayacak şekilde pamuklu bir bez ile üzerini kapatarak bantlayalım 8-9 saat bu şekilde kaldıktan sonra duş alarak temizlenin. Bu işlemi 2-3 defa uygulayarak sonucu görebilirsiniz. Umarız bu yöntemi deneyen okurumuz gibi faydasını görürsünüz. Tatbikî sıkıntınızı mutlaka doktorunuzla paylaşmanızı ve doktorunuza danışınız.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (2 Votes)

Yorum Yaz...

ile ilgili makaleler