Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Mamma Mia Film

Mamma Mia Film

 

Şarkı söyleyerek izleyebileceğiniz bir film , şimdi size bu sıcak yaz günlerinde eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak bir filmden bahsetmek istiyorum; ''Mamma Mia''...

Başrolde 14 kez Oskar adaylığını elde eden muhteşem oyuncu Meryl Streep'i her zamanki gibi şahane oyunculuğu ve hareketli dansları ile izleme fırsatı buluyoruz.

''Mamma Mia'' İsveçli müzik grubu ''ABBA''nın şarkıları temel alınarak yıllardır dünyanın bir çok ülkesinde defalarca sahnelenen ünlü Broadway müzikalinin sinema uyarlaması. Film ve müzikal adını grubun 1975 yılında müzik listelerinin zirvesine çıkan ''Mamma Mia'' isimli parçasından alındı.

Oyuncu kadrosu güçlü olan filmin prodüksiyon amirliğini de Oskar ödüllü Tom Hanks ve eşi Rita Wilson üstlendi. Çekimleri Yunanistan ve Londra'da yapılan filmde şahane doğa görüntüleri, sımsıcak güneş, rengarenk çiçekler içinizi ısıtıyor.

BİR BABA, ÜÇ BABA ADAYI ve GÜZEL BİR ANNE...

Babasının kim olduğunu bulmaya çalışan Sophie Sheridan'ın yaşadıkları ''ABBA''nın şahane şarkıları eşliğinde anlatılıyor. Evlenme hazırlığında olan Sophie Sheridan düğününe birkaç gün kala babasının kimliğini öğrenmek adına babası olabilecek 3 adayı düğününe adaya davet eder.

Filmin konusu biraz sıradan olsa da bu doğru babayı bulma  sürecinin büyük kısmı müzikler ile anlatıldığı için gayet eğleniyorsunuz. Hatta oturduğunuz yerde dans ediyorsunuz 

ÜNLÜ MÜZİKAL ''MAMMA MIA'' Eylül'de İSTANBUL'da perdelerini açacak...

1999 yılından bu yana, 170’den fazla şehirde gösteri yapan, 350 milyon albüm satışı olan ABBA grubunun şahane şarkılarından hazırlanan MAMMA MIA;  Broadway’de tüm zamanların en çok hasılat yapan gösterisi ünvanını elinde bulunduruyor. Dünya'nın birçok ülkesinde farklı dillerde sahnelenen bu ünlü müzikal 7 Eylül itibari ile Garanti Bankası ve BKM Organizasyon sponsorluğunda yaklaşık bir hafta boyunca biz sanatseverlerle İstanbul Gösteri Merkezi'nde (eski Mydonose Showland'de) buluşacak. Bizlerde büyük keyifle izleyeceğiz :)

BKM DÜNYA SAHNELERİNİ TÜRKİYE’YE GETİRİYOR…
MAMMA MIA!

07 Ekim 2008 Salı             Saat:21.00
08 Ekim 2008 Çarşamba    Saat:21.00
09 Ekim 2008 Perşembe    Saat:21.00
11 Ekim 2008 Cumartesi   Saat:15.00
12 Ekim 2008 Pazar          Saat:14.30
12 Ekim 2008 Pazar          Saat:20.00

 Sanatla iç içe, yepyeni haberlerle görüşmek dileğiyle...

 Sevgi ve sağlıkla kalın...

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (1 Vote)

Yorum Yaz...