Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Cinsel Enerjinizi Arttırın

Cinsel Enerjinizi Arttırın

Bilim insanlarına göre libidoyu etkileyecek ve arttıracak bir çok faktör mevcut.

İşte o öneriler,DÜZENLİ SPOR YAPIN

Dengeli bir biçimde beslenme düzeni uygulayın. Yeterli derecede dinlenmeyi ihmal etmeyin ve düzenli olarak fiziksel egzersizler yapın. Yani vücudunuza ne kadar iyi davranırsanız vücudunuzda o kadar sağlıklı ve enerjik olacaktır. Cinsel enerjiniz için en önemlisi yapılacak egzersizlerdir.


MÜZİK DİNLEYİN

Müzik sadece ruhun değil seksin de gıdasıdır. Müzik dinlemek  cinsel  uyarılmayı arttırıyor. Müzik mutluluk hormonu olarak bilinen dopaminin salgılanmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle müzik dinlerken sevişmek bu hormonun iki kat fazla çalışmasını sağlıyor.

 

 

TELEVİZYONDAN UZAK DURUN

Birçok insan televizyon izlemeyi dinlendirici bir faaliyet olarak görebiliyor. Ancak, yapılan araştırmalara göre televizyon beynimizi yorarak stres yaşamamıza sebebiyet veriyor ve cinsel hayatımızı da olumsuz yönde etkiliyor. BOŞVER MUM IŞIKLARINI 

Amacınız romantizm ise yürek hoplatacak bir film izleyebilir, yada göz teması kurarak sizi daha önce birlikte gülümsediğiniz konulardan bahsedebilirsiniz.UYARICI KOKULARI DENEYİN


Hem sizi hem de partnerinizi gevşetecek ve havaya sokacaktır. Yapılan araştırmalarda lavanta kokusunun bazı kişilerde stresi azalttığı ve rahatlama hissi yarattığı ortaya çıkmıştır. 5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (3 Votes)

Yorum Yaz...