Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


Kadınlar seks yapmaktan neden soğur?

Kadınlar seks yapmaktan neden soğur?

Kadınlar seksten niçin soğur ve neden seks yapmak istemez? Merak ettiğiniz bütün soruların cevapları burada!

Kadınlar ilk orgazm oluşlarını sessizce yaşamayı tercih eder, erkekler ise tam tersidir. Orgazmın seksin bir parçası olduğunu kabul edin ve orgazm olamıyorsanız farklı mastürbasyonu deneyin.

Seks sırasında dikkatinizi neyi sevip neyi sevmediğinize verin. Seksle ilgili fantezilerinizi ya da sizi etkileyecek şeyleri düşünün. Gerçek şu ki 8 yıllık birliktelikteki seks ile 8 haftalık ilişkide birliktelik aynı olmayacaktır.

Kendinizi sadece oluveren seksin büyüsüne bırakın. Kendinize nasıl iyi bakıyorsanız seks yaşamınıza da aynı özeni göstermeli, dinamik tutmalısınız.

Eğer partnerinizin size seks yapmayı teklif etmesini bekliyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz.

Güç sizde olduğu zaman eskisinden çok daha fazla seksi hissedebilir ve onun kıyafetlerini çıkararak heyecanlı saatler geçirebilirsiniz.

O anda seks aklınızdan geçmese bile ilk hareketinizle karşınızdaki harekete geçebilir. Karışık dünyada vücutlarımız oldukça basit tepkiler verir. Dokunuşlar ya da hareketlerden etkilenir.

Eğer düzenli olarak seks yaparsanız vücudunuz kendisini ona göre programlayacak, libidonuz yüksek olacak ve kendinizi seks yapmak zorunda hissetmeden seks isteği içinde bulacaksınız.

 

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 5.00 (1 Vote)

Yorum Yaz...