Giriş Yap

Firkete Hesabına Giriş Yap


KADINLARI CİNSELLİKTEN SOĞUTAN 5 NEDEN

KADINLARI CİNSELLİKTEN SOĞUTAN 5 NEDEN

Konu cinsellik olunca, birçok kadın tedirginlik yaşıyor. Bunlar;

 

  • TÜY SORUNU;

 Kadınların cinsel tedirginliklerinden biri tüy sorunu. Kadınlar için vücut tüylerinden arınmış bir şekilde görünmek çok önemli. Erkekler ise dokununca yumuşacık bir ten hissetmenin baştan çıkarıcı olduğunu düşünüyor.

 

  • GEBELİK KORKUSU;

Her kadın anne olmak ister. Ancak zamanında önce değil. Bildiğiniz gibi korunma yöntemleri cinsellikte büyük sorun teşkil ediyor. Erkekler prezervatifi, kadınlar doğum kontrol haplarını kullanmak istemiyor. Ayrıca doğum kontrol yöntemlerinin % 100 koruma gücü de maalesef yok.

 

  • SEKSİ HİSSETMEMEK;

 Her kadın arzulanmak ister. Ancak çoğu kadın  vücut ölçüleri ile ilgili, yatakta yeterince becerikli olamamak yada yetememek konusunda çoğu zaman endişeli. (Tabi ki her kadın seksidir. Önemli olan bu seksiliği dışa vurduracak bir erkek ile birlikte olmaktır;) Kendinizi seksi hissetmiyorsanız bu sizden kaynaklanmıyor demektir. :) 

 

  • KENDİNİ SUÇLU HİSSETMEK;

 Evettt.. Beyler çoğu kadın cinsel ilişki sırasında onu tatmin ettiğinizi düşündürecek orgazm taklidi yapabilir ve yalnız kaldığında mastürbasyona gerek duyabilir. Bu da çoğu zaman suçluluk duygusuna sebebiyet verebilir. Kadınların çoğu, cinsel ilişkiye oranla mastürbasyon yaparken çok daha kolay ve rahat boşalıyor. Bu kendi vücutlarını tanımalarından kaynaklanıyor.

  

  • BAKIMSIZ ERKEK;

 Bazı erkekler ilişkide belli bir süre sonra kendisini nadasa bırakmayı tercih ediyor. Sigara, ter kokusu, özel bölge kirliliği maalesef kadınları seksten uzaklaştırıyor. Tabii ki bu konuda tek taraflı düşünmemek gerekiyor.

 

 

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 oy 3.50 (1 Vote)

Yorum Yaz...